5
2 חוות דעת
 
 
 
 
 
כתר שטיחים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ניקוי ריפודים

 
 

ניקוי ריפודים בבית

 
חברת כתר שטיחים מתמחה בניקוי של כל סוגי הריפודים, לרבות: בדי גובלן, עור, ריפודי בדים מכל הסוגים ועוד. החברה פועלת בתחום ניקוי הריפודים זה שנים רבות, ויש לה יכולת טובה לטפל בכל סוגי הבדים, ולהשאיר אותם נקיים, ללא אף זכר לכתמים שהיו שם קודם. הכתמים מטופלים בחומרים אורגניים ואיכותיים, שלא משאירים ריחות ולא פולטים חומרים מזיקים. השירות ניתן בבית הלקוח, בכל מועד שנוח לו.
 
 
 
ניקוי ריפודים בבית
 
 
 
 
 

ניקוי ריפודים במשרד

 
כתר שטיחים מאפשרת לכם לחדש ולרענן את מראה הרהיטים במשרד, ובכך חוסכת מכם עלויות של ריהוט חדש. מה אנחנו מציעים? ניקוי כיסאות במשרדים, ניקוי כיסאות בחדרי אוכל, ניקוי ספות בחדרי קבלה, ניקוי כל הריפודים בכיסאות בחדרי דיונים, ניקוי ריפודים אחרי שריפה או הצפה ועוד. היכולת המקצועית הגבוהה שלנו משיבה לרהיטים שלכם מראה חדש, נקי ורענן, שנותן למשרד שלכם מראה מטופח.
 
 
 
ניקוי ריפודים במשרד
 
 
 
 
 

ניקוי ריפודי רכב

 
ריפודי הרכב נראים ישנים ובלויים? אל תמהרו להחליף אותם! אנו יודעים לתקן אותם ביעילות ובמהירות! חברתנו עושה שימוש בחומרים מיוחדים, שמותאמים לסוג הריפוד, ויש ביכולתם לסלק את כל סוגי הכתמים, ובכך להשיב לרכב שלכם מראה חדש ומתוחזק. ניקוי הריפודים יכול לסייע במכירת הרכב או לתת הרגשה טובה יותר לנהג ולנוסעים.
 
 
 
ניקוי ריפודי רכב
 
 
 
 
 

ניקוי מקצועי ויעיל

 
כחברה שמספקת שירותי ניקוי שטיחים זה למעלה מ- 50 שנה, אנו יודעים להתאים את חומרי הניקוי הנכונים ביותר לכל ריפוד. כל החומרים שלנו אורגניים ואיכותיים, והם אינם מזיקים לריפוד או לאנשים שנמצאים בסביבה. התאמה נכונה של חומר הניקוי ושימוש במכונות מתקדמות, מאפשרים לנו להשיג תוצאות מעולות. השירות ניתן בבית או בעסק של הלקוח.
 
 
 
ניקוי מקצועי ויעיל
 
 
 
 
למידע נוסף ולהצעת מחיר חייגו אלינו: 072-3218172